Interesenti aicināti pieteikties bezmaksas konsultācijām
Gatavojoties LIFE programmas 2023. gada uzsaukumam, interesenti tiek aicināti pieteikties uz bezmaksas konsultācijām pie LIFE atbalsta vienības ekspertiem. Lai gan uzsaukums visticamāk tiks izsludināts pavasarī, laicīgi uzsākot gatavošanās procesu iespējams izstrādāt kvalitatīvāku projekta pieteikumu.
Konsultāciju laikā tiek sniegta iespēja nodefinēt risināmo problēmu, atrast projektam piemērotāko LIFE apakšprogrammu, kā arī izrunāt dažādus ar LIFE programmu saistītus jautājumus.
 
Konsultācijas iespējams noorganizēt jebkurā tiešsaistes platformā un tās ir pieejamas katru darba dienu no 8:30-17:00, iepriekš piesakoties vai nu zvanot, vai sūtot e-pastu. LIFE atbalsta vienības kontakti pieejami šeit.
 
LIFE programma ir ES (Eiropas Savienības) finanšu instruments vides un klimata jomā, ar mērķi veicināt, aktualizēt, attīstīt un īstenot ES vides un klimata politiku, līdzfinansējot projektus ar Eiropas pievienoto vērtību. EK apstiprināto projektu realizācijai pieejams arī nacionālais finansējums. LIFE programma Latvijā darbojas no 2001. gada un ar tās atbalstu veiksmīgi realizēti vairāk nekā 50 projekti.
 
Piesakies un saņem LIFE jaunumus epastā!
Pieteikties
Pieteikums
Projekta koncepcija
Projekta pieteikums nacionālajam līdzfinansējumam
Atskaites
Saņemt jaunumus e-pastā
Reģistrēties
Ziņot par problēmu
Post
Lietošanas noteikumi
Privātums
Moduļa izmantošana