Norisinājies projektu rakstītāju seminārs “Pāreja uz tīru enerģiju” apakšprogrammā
2022. gada 21. jūlijā, Zoom tiešsaistes platformā, norisinājās seminārs LIFE "Pāreja uz tīru enerģiju” apakšprogrammas projektu rakstītājiem.
Pasākuma dalībnieki tika iepazīstināti ar LIFE programmas “Pāreja uz tīru enerģiju” apakšprogrammu. Tāpat, tika sniegti dažādi praktiski padomi veiksmīga projekta pieteikuma sastādīšanai. Lekciju sniedza Agris Kamenders - eksperts ar pieredzi veiksmīgu LIFE projektu iesniegšanā un īstenošanā.
 
Pasākuma laikā sniegtā prezentācija ir pieejama šeit: 
Pasākuma ieraksts pieejams šeit. 
 
Aicinām potenciālos projektu iesniedzējus izmantot iespēju un iegūt bezmaksas konsultācijas no LIFE atbalsta vienības speciālistiem. Papildus informācija par LIFE atbalsta vienību ir pieejama šeit.
 
LIFE programma ir ES (Eiropas Savienības) finanšu instruments vides un klimata jomā, ar mērķi veicināt, aktualizēt, attīstīt un īstenot ES vides un klimata politiku, līdzfinansējot projektus ar Eiropas pievienoto vērtību. EK apstiprināto projektu realizācijai pieejams arī nacionālais finansējums. LIFE programma Latvijā darbojas no 2001. gada un ar tās atbalstu veiksmīgi realizēti vairāk nekā 50 projekti.
Piesakies un saņem LIFE jaunumus epastā!
Pieteikties
Pieteikums
Projekta koncepcija
Projekta pieteikums nacionālajam līdzfinansējumam
Atskaites
Saņemt jaunumus e-pastā
Reģistrēties
Ziņot par problēmu
Post
Lietošanas noteikumi
Privātums
Moduļa izmantošana