Norisinājies projektu rakstītāju seminārs “Aprites ekonomika un dzīves kvalitāte” apakšprogrammā
2021. gada 27. augustā, Zoom tiešsaistes platformā, norisinājās seminārs LIFE "Aprites ekonomika un dzīves kvalitāte” apakšprogrammas projektu rakstītājiem. Semināra pirmajā daļā tā apmeklētāji tika iepazīstināti ar prioritātēm konkrētajā jomā, savukārt pasākuma otrā daļa tika veltīta tam, kā veiksmīgi izveidot un aizpildīt projekta pieteikumu.
Pasākuma dalībniekus ar konkrētās jomas prioritātēm iepazīstināja VARAM Vides aizsardzības departamenta direktore Rudīte Vesere. 
 
Semināra praktisko daļu vadīja Diego Mattioli – pieredzējis LIFE programmas projektu pieteikumu autors un projektu vadītājs no Itālijas. D.Mattioli dalījās ar pieredzi veiksmīgā projektu pieteikumu sagatavošanā, skaidroja kā vislabāk aizpildīt projekta pieteikuma, kā sastādīt sabalansētu un loģisku budžetu. Pēc lekcijas pasākuma dalībniekiem bija iespēja pieteikties uz bezmaksas individuālu konsultāciju ar D.Mattioli. Semināra noslēgumā lektors aicināja dalībniekus sazināties ar viņu, ja rodas kādi papildjautājumi vai neskaidrības. 
 
Pasākuma laikā sniegtās prezentācijas ir pieejamas šeit:  
Pasākuma ieraksts pieejams šeit.
 
Septembra beigās notiks seminārs projektu rakstītājiem arī “Pāreja uz tīru enerģiju” apakšprogrammā. Aicinām sekot līdzi jaunumiem www.lifeprogramma.lv mājaslapā, kā arī LIFE atbalsta vienības sociālajos tīklos, kur tiks publicēta informācija par gaidāmo pasākumu. 
Piesakies un saņem LIFE jaunumus epastā!
Pieteikties
Pieteikums
Projekta koncepcija
Projekta pieteikums nacionālajam līdzfinansējumam
Atskaites
Saņemt jaunumus e-pastā
Reģistrēties
Ziņot par problēmu
Post
Lietošanas noteikumi
Privātums
Moduļa izmantošana