Norisinājusies LIFE programmas INFO diena par gaidāmo uzsaukumu
2021. gada 13. Aprīlī norisinājās LIFE atbalsta vienības organizēts pasākums “LIFE INFO diena – ieskats gaidāmajā uzsaukumā”. Tā ietvaros eksperti prezentēja aktuālāko informāciju par to, kas pagaidām zināms par plānoto LIFE programmas uzsaukumu.

NB! Pasākuma laikā prezentētā informācija nav oficiāli apstiprināta un pastāv iespēja, ka līdz uzsaukuma izsludināšanai tajā tiks veiktas nelielas izmaiņas. 

 

Eiropas Komisija vēl strādā pie jaunās LIFE daudzgadu darba programmas un LIFE Regulas izstrādes, līdz ar to, uzsaukums šogad tiks izsludināts vēlāk nekā ierasts. Tomēr, uzsaukums notiks un šajā pasākumā tika pastāstīts par tām izmaiņām, par kurām zinām jau šobrīd. Pasākuma ietvaros tika stāstīts arī par to, kā tiek organizēta un nodrošināta LIFE atbalsta vienības darbība pēc CAP LIFE LAT projekta noslēgšanās. 

 

Prezentācijas no pasākuma ir pieejamas šeit: 

  1. “Ieskats LIFE 2021” un “Projektu tēmas LIFE 2021 gada uzsaukumam” - Jānis Vēbers, LIFE atbalsta vienība; Ilona Mendziņa, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija 

  1. “LIFE Apakšprogramma Pāreja uz tīru enerģiju” - Dr.phys. Gunta Šlihta, Valsts izglītības attīstības aģentūra 

 

Pasākuma videoieraksts ir pieejams šeit. 

 

Pēc uzsaukuma izsludināšanas tiks organizēta tradicionālā LIFE info diena, kurā tiks prezentēta pilnvērtīga un daudzpusīga informācija par visām uzsaukuma aktualitātēm. Tomērarī šis ieskats gaidāmajā uzsaukumā ļaus jau uzsākt darbu pie projektu pieteikumu izstrādes un labāk sagatavoties gaidāmajam uzsaukumam. 

 

Piesakies un saņem LIFE jaunumus epastā!
Pieteikties
Pieteikums
Projekta koncepcija
Projekta pieteikums nacionālajam līdzfinansējumam
Atskaites
Saņemt jaunumus e-pastā
Reģistrēties
Ziņot par problēmu
Post
Lietošanas noteikumi
Privātums
Moduļa izmantošana