LIFE atbalsta vienība piedalās LIFE Capacity Building tīklošanās pasākumā Ungārijā

Šī gada 22. un 23. novembrī Latvijas LIFE atbalsta vienības eksperti devās uz LIFE Capacity Building tīklošanās pasākumu Ungārijā, lai iepazītos ar līdzīgu projektu realizētājiem no citām valstīm, savstarpēji apmainītos pieredzē par efektīvākajiem rīkiem LIFE projektu realizācijā, kā arī gūtu iespaidu par veiksmīgākajiem katras dalībvalsts realizētajiem projektiem.

Pasākuma ietvaros, līdzīgi kā citu valstu pārstāvji, arī Latvijas LIFE atbalsta vienības eksperti iepazīstināja klātesošos ar Latvijas projektu veiksmes stāstiem, kā arī kapacitātes projektā veiktajām aktivitātēm un galvenajiem izaicinājumiem, ar kuriem nācies sastapties līdzšinējā projekta realizācijas gaitā.

Citi  Jaunumi
Norisinājusies LIFE programmas INFO diena par gaidāmo uzsaukumu
14, April 2021
2021. gada 13. Aprīlī norisinājās LIFE atbalsta vienības organizēts pasākums “LIFE INFO diena – ieskats gaidāmajā uzsaukumā”. Tā ietvaros eksperti prezentēja aktuālāko informāciju par to, kas pagaidām zināms par plānoto LIFE programmas uzsaukumu.
LIFE programmas INFO diena - ieskats gaidāmajā uzsaukumā
01, April 2021
2021. gada 13. aprīlī, plkst. 10:00, Zoom platformā notiks LIFE atbalsta vienības organizēts pasākums “LIFE programmas INFO diena - ieskats gaidāmajā uzsaukumā”. Tā ietvaros tiks prezentētas jaunākās aktualitātes par gaidāmo uzsaukumu - plānotajiem termiņiem, provizoriskajām atbalsta intensitātēm, jaunajām apakšprogrammām, kā arī citiem jaunumiem.
Risinājumi dabas vērtību saglabāšanā tiks rasti zinātniskā pamatojumā, diskusijās un visas sabiedrības izglītošanā
29, March 2021
2021.gada 25.martā LIFE Integrētā projekta LatViaNature īstenotāji tiešsaistes seminārā iepazīstināja plašāku auditoriju ar projekta mērķiem, uzdevumiem un plānotajiem rezultātiem. Projekts pilnveidos dabas aizsardzības sistēmu Latvijā, lai Eiropas Savienības nozīmes aizsargājamām sugām un biotopiem nodrošinātu saglabāšanos ilgtermiņā. Projekta laikā plānots izstrādāt inovatīvas un piemērotas pieejas aktuālu dabas aizsardzības jautājumu risināšanā un ieviest Natura 2000 teritoriju prioritāro rīcību programmu.
Piesakies un saņem LIFE jaunumus epastā!
Pieteikties
Pieteikums
Projekta koncepcija
Projekta pieteikums nacionālajam līdzfinansējumam
Atskaites
Saņemt jaunumus e-pastā
Reģistrēties
Ziņot par problēmu
Post
Lietošanas noteikumi
Privātums
Moduļa izmantošana