3. jūnijā notiks LIFE apakšprogrammas “Pāreja uz tīru enerģiju” INFO diena
Aicinām ikvienu interesentu izmantot izdevību un 3. jūnijā (plkst. 11:00) apmeklēt bezmaksas tiešsaistes semināru par LIFE programmas “Pāreja uz tīru enerģiju” apakšprogrammu. To vadīs un ar noderīgiem padomiem dalīsies CINEA pārstāvis Pjērs Vernons.
Pasākuma laikā tiks sniegts ieskats 2024. gada uzsaukumā un LIFE programmai aktuālajās tēmās konkrētajā jomā. Tāpat, eksperts dalīsies ar ieteikumiem par to, kā veidot veiksmīgu projekta pieteikumu.
 
Lai pieteiktu dalību, nepieciešams aizpildīt reģistrācijas anketu. 
 
! NB ! Pasākums notiks angļu valodā, tulkojums uz latviešu valodu netiks nodrošināts.
 
Šis seminārs ir daļa no pasākumu cikla, ko organizē LIFE Atbalsta vienība ar mērķi palīdzēt projektu pieteicējiem sagatavot sekmīgus projektu pieteikumus. Projekts tiek īstenots ar Latvijas vides aizsardzības fonda finansiālu atbalstu. 
 
LIFE programma ir ES (Eiropas Savienības) finanšu instruments vides un klimata jomā, ar mērķi veicināt, aktualizēt, attīstīt un īstenot ES vides un klimata politiku, līdzfinansējot projektus ar Eiropas pievienoto vērtību. EK apstiprināto projektu realizācijai pieejams arī nacionālais finansējums. LIFE programma Latvijā darbojas no 2001. gada un ar tās atbalstu veiksmīgi realizēti vairāk nekā 60 projekti. 
 
Piesakies un saņem LIFE jaunumus epastā!
Pieteikties
Pieteikums
Projekta koncepcija
Projekta pieteikums nacionālajam līdzfinansējumam
Atskaites
Saņemt jaunumus e-pastā
Reģistrēties
Ziņot par problēmu
Post
Lietošanas noteikumi
Privātums
Moduļa izmantošana