Seminārs: Ceļamaize jauno LIFE projektu ieviesējiem
Kas jāņem vērā uzsākot darbu pie LIFE projekta ieviešanas? Kā veiksmīgi veidot projekta finanšu uzskaiti, kā pareizi noslēgt partnerības līgumus? Uz šiem un citiem jautājumiem par LIFE projektu ieviešanas procesu pastāstīsim 14. decembrī plkst. 10:00, Zoom platformā.
Aicinām jauno LIFE projektu pārstāvjus uz tikšanos, kuras laikā zinoša LIFE projektu īstenotāja - Elīna Konstantinova - dalīsies ar padomiem, kā praksē izskatās dažādas LIFE projektu ieviešanas nianses.
 
Aicinām līdz 11. decembrim iesūtīt sev interesējošus jautājumus tos norādot vai nu pieteikuma anketā, vai nosūtot tos uz madara.katrina.eihe@varam.gov.lv
 
Lai pieteiktos, līdz 11. decembrim nepieciešams aizpildīt pieteikuma anketu: https://forms.gle/hZvPMsRoQFb9zDFw8
 
Šis seminārs ir daļa no pasākumu cikla, ko organizē LIFE Atbalsta vienība ar mērķi palīdzēt projektu pieteicējiem sagatavot sekmīgus projektu pieteikumus.
 
LIFE programma ir ES (Eiropas Savienības) finanšu instruments vides un klimata jomā, ar mērķi veicināt, aktualizēt, attīstīt un īstenot ES vides un klimata politiku, līdzfinansējot projektus ar Eiropas pievienoto vērtību. EK apstiprināto projektu realizācijai pieejams arī nacionālais finansējums. LIFE programma Latvijā darbojas no 2001. gada un ar tās atbalstu veiksmīgi realizēti vairāk nekā 60 projekti.
 
Piesakies un saņem LIFE jaunumus epastā!
Pieteikties
Pieteikums
Projekta koncepcija
Projekta pieteikums nacionālajam līdzfinansējumam
Atskaites
Saņemt jaunumus e-pastā
Reģistrēties
Ziņot par problēmu
Post
Lietošanas noteikumi
Privātums
Moduļa izmantošana