"Pāreja uz tīru enerģiju" apakšprogrammas INFO dienas ieraksts
2023. gada 16. maijā tika aizvadīts bezmaksas tiešsaistes seminārs par LIFE programmas “Pāreja uz tīru enerģiju” apakšprogrammu. To vadīja un ar noderīgiem padomiem dalījās CINEA pārstāvis Pjērs Vernons.

Pasākuma laikā tika sniegts ieskats 2023. gada uzsaukumā un LIFE programmai aktuālajās tēmās konkrētajā jomā. Tāpat, eksperts dalījās ar ieteikumiem par to, kā veidot veiksmīgu projekta pieteikumu.

Pasākuma ieraksts ir pieejams šeit.

Šis seminārs ir daļa no pasākumu cikla, ko organizē LIFE Atbalsta vienība ar mērķi palīdzēt projektu pieteicējiem sagatavot sekmīgus projektu pieteikumus. Projekts tiek īstenots ar Latvijas vides aizsardzības fonda finansiālu atbalstu.

LIFE programma ir ES (Eiropas Savienības) finanšu instruments vides un klimata jomā, ar mērķi veicināt, aktualizēt, attīstīt un īstenot ES vides un klimata politiku, līdzfinansējot projektus ar Eiropas pievienoto vērtību. EK apstiprināto projektu realizācijai pieejams arī nacionālais finansējums. LIFE programma Latvijā darbojas no 2001. gada un ar tās atbalstu veiksmīgi realizēti vairāk nekā 65 projekti.

Piesakies un saņem LIFE jaunumus epastā!
Pieteikties
Pieteikums
Projekta koncepcija
Projekta pieteikums nacionālajam līdzfinansējumam
Atskaites
Saņemt jaunumus e-pastā
Reģistrēties
Ziņot par problēmu
Post
Lietošanas noteikumi
Privātums
Moduļa izmantošana