Norisinājies seminārs par LIFE programmai aktuālajām tēmām
15. maijā Zoom tiešsaistes platformā norisinājās seminārs LIFE projektu rakstītājiem, kurā tika sniegts ieskats LIFE programmai aktuālajās tēmās. Tās prezentēja Latvijā īstenoto Integrēto LIFE projektu pārstāvji.

Pēc integrēto projektu pārstāvju prezentācijām, pasākumam pievienojās CINEA pārstāve Joelle Noirfalisse, kura sniedza lekciju par aktuālajām tēmām “Aprites ekonomika un dzīves kvalitāte” apakšprogrammā, kā arī par citiem nozīmīgiem jaunumiem, kas var noderēt ikvienam LIFE projektu rakstītājam.

 

Pasākumā tika pārstāvēti visi trīs Latvijas Integrētie projekti, un pasākuma laikā sniegtās prezentācijas ir pieejamas šeit:

 

1. LIFE-IP LatViaNature - Ieva Saleniece; Inga Pikšena

2. LIFE Waste to Resources IP - Alise Vecozola

3. LIFE GoodWater IP - Linda Fībiga, Jānis Šīre

4. The LIFE Programme for the Environment and Climate Action - Joelle Noirfalisse (CINEA)

 

Pasākuma ieraksts ir pieejams šeit.

 

Ņemot vērā integrēto projektu darbības nozares, tika sniegts ieskats tādās tēmās, kā atkritumu apsaimniekošanas un pārstrādes nozare, ūdensobjektu stāvokļu uzlabošana un dabas vērtību saglabāšana. Ieviešot integrētos projektus, to pārstāvji var identificēt dažādas papildus aktivitātes un potenciālos projektus, ko konkrētajā nozarē būtu nepieciešams realizēt. Pasākuma laikā sniegtais tēmu apkopojums var kļūt par iedvesmu potenciālajiem projektu rakstītājiem, kas vēl svārstās par to, kādu projektu iesniegt un kādas aktivitātes īstenot.

 

Šis seminārs ir daļa no pasākumu cikla, ko organizē LIFE Atbalsta vienība ar mērķi palīdzēt projektu pieteicējiem sagatavot sekmīgus projektu pieteikumus. Projekts tiek īstenots ar Latvijas vides aizsardzības fonda finansiālu atbalstu.

 

 

LIFE programma ir ES (Eiropas Savienības) finanšu instruments vides un klimata jomā, ar mērķi veicināt, aktualizēt, attīstīt un īstenot ES vides un klimata politiku, līdzfinansējot projektus ar Eiropas pievienoto vērtību. EK apstiprināto projektu realizācijai pieejams arī nacionālais finansējums. LIFE programma Latvijā darbojas no 2001. gada un ar tās atbalstu veiksmīgi realizēti vairāk nekā 65 projekti.

 

 

Piesakies un saņem LIFE jaunumus epastā!
Pieteikties
Pieteikums
Projekta koncepcija
Projekta pieteikums nacionālajam līdzfinansējumam
Atskaites
Saņemt jaunumus e-pastā
Reģistrēties
Ziņot par problēmu
Post
Lietošanas noteikumi
Privātums
Moduļa izmantošana