Norisinājusies LIFE programmas ikgadējā INFO diena
2023. gada 26. aprīlī norisinājās LIFE atbalsta vienības organizētā LIFE INFO diena, kuras laikā tika sniegts ieskats šī gada uzsaukumā.
Pasākuma laikā LIFE atbalsta vienības eksperts Jānis Vēbers stāstīja par 2023. gada LIFE programmas uzsaukumu un iespējām piesaistīt LIFE programmas līdzfinansējumu, kā arī sniedza ieskatu jomas “Daba un bioloģiskā daudzveidība” prioritātēs.
 
Klimata un enerģētikas ministrijas pārstāvis Raimonds Kašs sniedza prezentāciju par jomas “Klimata pārmaiņu mazināšana un pielāgošanās klimata pārmaiņām” prioritātēm. Tehnisku sarežģījumu dēļ, prezentācija par jomu "Aprites ekonomika un dzīves kvalitāte" pasākuma laikā netika sniegta, bet tā ir pieejama zemāk pievienotajā sarakstā.
 
Pasākuma laikā sniegtās prezentācijas ir pieejamas šeit: 
Pasākuma videoieraksts ir pieejams šeit. 
 
NB! Potenciālie projektu iesniedzēji tiek aicināti izmantot izdevību, un līdz 10.05.2023. iesniegt savu projekta idejas aprakstu. Projektu ideju aprakstu iesniedzēji aptuveni 2 nedēļu laikā pēc iesniegšanas termiņa beigām saņems idejas izvērtējumu un ieteikumus no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas un LIFE Atbalsta vienības ekspertiem. Šādu projektu ideju aprakstu iesniegšana nav obligāta, taču ir ļoti vēlama, lai laicīgi sagatavotos projekta pieteikuma rakstīšanai un novērstu tipiskākās kļūdas un ideju konkurenci Latvijas projektu starpā. Papildus informācija par projektu ideju aprakstiem un to iesniegšanu pieejama šeit.
 
Piesakies un saņem LIFE jaunumus epastā!
Pieteikties
Pieteikums
Projekta koncepcija
Projekta pieteikums nacionālajam līdzfinansējumam
Atskaites
Saņemt jaunumus e-pastā
Reģistrēties
Ziņot par problēmu
Post
Lietošanas noteikumi
Privātums
Moduļa izmantošana