12. jūlijā notiks 2 semināri LIFE projektu rakstītājiem
12. jūlijā, Zoom tiešsaistes platformā, norisināsies seminārs LIFE “Aprites ekonomika un dzīves kvalitāte” apakšprogrammas projektu rakstītājiem, kā arī seminārs LIFE Dabas un bioloģiskās daudzveidības projektu rakstītājiem.

Interesentiem būs iespēja apmeklēt abus seminārus vai arī izvēlēties tikai vienu - interesēm atbilstošāko semināru. Uz abiem semināriem pieteikšanās notiek atsevišķi: 

Reģistrējies LIFE Dabas un bioloģiskās daudzveidības projektu rakstītāju semināram ŠEIT.  

Reģistrējies LIFE Aprites ekonomikas un dzīves kvalitātes apakšprogrammas projektu rakstītāju semināram ŠEIT.

 

Pirmais seminārs paredzēts LIFE Dabas un bioloģiskās daudzveidības apakšprogrammas projektu rakstītājiem, kuri plāno iesniegt projekta pieteikumu Eiropas Komisijā 2022. gada oktobrī.

 

Savukārt otrs seminārs paredzēts tiem projektu rakstītājiem, kuri projektus sagatavos LIFE “Aprites ekonomika un dzīves kvalitāte” apakšprogrammā. Arī šajā apakšprogrammā pilns projekta pieteikums jāsagatavo un jāiesniedz līdz 2022. gada 4. oktobrim.

 

Semināru programmas pieejamas šeit: 

LIFE Dabas un bioloģiskās daudzveidības projektu rakstītāju seminārs;

LIFE Aprites ekonomika un dzīves kvalitāte projektu rakstītāju seminārs. 

 

Jūlija beigās notiks praktiskie semināri projektu rakstītājiem arī “Pāreja uz tīru enerģiju” un “Klimats” apakšprogrammās. Aicinām sekot līdzi jaunumiem www.lifeprogramma.lv mājaslapā, kā arī LIFE atbalsta vienības sociālajos tīklos, kur tiks publicēta informācija par gaidāmajiem pasākumiem. 

 
Piesakies un saņem LIFE jaunumus epastā!
Pieteikties
Pieteikums
Projekta koncepcija
Projekta pieteikums nacionālajam līdzfinansējumam
Atskaites
Saņemt jaunumus e-pastā
Reģistrēties
Ziņot par problēmu
Post
Lietošanas noteikumi
Privātums
Moduļa izmantošana