Norisinājusies LIFE programmas ikgadējā INFO diena
2022. gada 25. maijā norisinājās LIFE atbalsta vienības organizētā LIFE INFO diena, kurā tika sniegts ieskats šī gada uzsaukumā.
Pasākuma laikā LIFE atbalsta vienības eksperts Jānis Vēbers stāstīja par 2022. gada LIFE programmas uzsaukumu un iespējām piesaistīt LIFE programmas līdzfinansējumu. Tāpat, LIFE atbalsta vienības pārstāve Madara Eihe sniedza ieskatu veiksmīgos LIFE projektu piemēros. Savukārt Baltijas vides foruma pārstāve Dace Strigune pasākuma dalībniekus iepazīstināja ar biedrības pieredzi Latvijā īstenojot LIFE projektus.
 
Pasākuma laikā sniegtās prezentācijas ir pieejamas šeit: 
Pasākuma videoieraksts ir pieejams šeit. 
 
NB! Potenciālie projektu iesniedzēji tiek aicināti izmantot izdevību, un līdz 08.06.2022. iesniegt savu projekta idejas aprakstu. Projektu ideju aprakstu iesniedzēji aptuveni 2 nedēļu laikā pēc iesniegšanas termiņa beigām saņems idejas izvērtējumu un ieteikumus no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas un LIFE Atbalsta vienības ekspertiem. Šādu projektu ideju aprakstu iesniegšana nav obligāta, taču ir ļoti vēlama, lai laicīgi sagatavotos projekta pieteikuma rakstīšanai un novērstu tipiskākās kļūdas un ideju konkurenci Latvijas projektu starpā. Papildus informācija par projektu ideju aprakstiem un to iesniegšanu pieejama šeit.
Piesakies un saņem LIFE jaunumus epastā!
Pieteikties
Pieteikums
Projekta koncepcija
Projekta pieteikums nacionālajam līdzfinansējumam
Atskaites
Saņemt jaunumus e-pastā
Reģistrēties
Ziņot par problēmu
Post
Lietošanas noteikumi
Privātums
Moduļa izmantošana