Norisinājies seminārs par iepirkumiem LIFE projektos
2022. gada 18. maijā norisinājās seminārs par iepirkumiem un citiem finanšu jautājumiem LIFE programmas projektos. Pasākums notika tiešsaistes platformā Zoom un to organizēja LIFE atbalsta vienība.
Semināra laikā dalībnieki tika iepazīstināti ar pieredzējušu LIFE ieviesēju pieredzi, aktualitātēm iepirkumu likumdošanā, kā arī informāciju par zaļo publisko iepirkumu un LVAF iepirkumu vadlīnijām. 
 
Prezentācijas:
  1. Nacionālā finansējuma vadlīnijas - Inese Zvejniece, VRAA LVAFA
  2. Pieredzes stāsts - Santa Mince, Dabas aizsardzības pārvalde
  3. Aktualitātes zaļā publiskā iepirkuma piemērošanā - Inese Pelša, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
  4. Aktualitātes publisko iepirkumu likumdošanā - Līga Jaunozola, Iepirkumu uzraudzības birojs
 
Interesentiem pieejams arī semināra ieraksts (šeit).
 
Atgādinām, ka šī gada LIFE programmas uzsaukums tika izsludināts 2022. gada 17. maijā, un 25. maijā norisināsies tam veltīta LIFE programmas INFO diena. Aicinām potenciālos projektu pieteicējus piedalīties INFO dienā, kā arī pieteikties uz konsultācijām pie LIFE atbalsta vienības ekspertiem.
 
LIFE programma ir Eiropas Komisijas finanšu instruments vides kvalitātes un klimata pārmaiņu inovatīvu un ilgtspējīgu uzlabojumu veikšanai. Galvenais LIFE programmas mērķis ir veicināt Eiropas Savienības (ES) vides un klimata politikas īstenošanu, attīstību un aktualizēšanu, piešķirot līdzfinansējumu projektiem, kas atbilst LIFE programmas mērķiem un rada papildus pievienoto vērtību ES. Uz programmu attiecas Eiropas Parlamenta un Padomes regula (ES Nr. 1293/2013) par vides un klimata pasākumu programmas (LIFE) izveidi. LIFE programma Latvijā darbojas kopš 2001.gada un ar tās atbalstu ir realizēti vairāk nekā 50 projekti.
 
Piesakies un saņem LIFE jaunumus epastā!
Pieteikties
Pieteikums
Projekta koncepcija
Projekta pieteikums nacionālajam līdzfinansējumam
Atskaites
Saņemt jaunumus e-pastā
Reģistrēties
Ziņot par problēmu
Post
Lietošanas noteikumi
Privātums
Moduļa izmantošana