LIFE projekts aicina partnerībā dažādas saimniecības
LIFE projekts meklē partnerus dažādu lauksaimniecības zemju apsaimniekošanai ar klimatam draudzīgām metodēm.
Četri Francijas parku apsaimniekotāji gatavo LIFE projektu, kurā paredzēts pielāgot lauksaimniecības teritorijas klimata pārmaiņu radītajām sekām. Projekta laikā paredzēts sniegt tehnisko un finansiālo atbalstu saimniecībām, lai palīdzētu tam ieviest konkrētus risinājumus, kas veicinātu noturību pret klimata pārmaiņām. Šobrīd projektā piedalās 20 partneri - lauksaimniecības nozares pārstāvji, kā arī tehniskie institūti un citi.
 
Konkrētos risinājumus plānots ieviest 5 gadus ilgā projektā, kuram tiks piesaistīts gan LIFE programmas finansējums, gan nacionālais līdzfinansējums.
 
Projektā šobrīd iesaistījušās jau 240 saimniecības, kas pārstāv visu veidu lauksaimniecības nozares: lopkopību, dārzkopību, vīnkopību, kā arī zivkopību, biškopību un aromātisko augu audzēšanu.
 
Interesentiem no Latvijas ir iespēja pieteikt savu saimniecību, lai tā projekta ietvaros varētu īstenot noteiktos risinājumus un tādējādi gūt labumu no projekta laikā izveidotā saimniecību tīkla, tehnoloģiskajām inovācijām un jauniegūtās pieredzes. Saimniecības varēs piedalīties arī projekta sanāksmēs, kā arī izveidot ciešu sadarbību un kļūt par vietējo kontaktpunktu.
 
Atslēgvārdi: ilgtspējīga un noturīga lauksaimniecība, praktiski risinājumi, agro mežsaimniecībā, daudzveidīgas pļavas, kultūraugi, jaunas kultūras, stratificēti stādījumi.
 
Interesentus lūdzam sazināties ar projekta pārstāvi:
Marie-Julie PARAYRE, natural regional park of Haut-Languedoc, agriculture@parc-haut-languedoc.fr 
 
 
 
Piesakies un saņem LIFE jaunumus epastā!
Pieteikties
Pieteikums
Projekta koncepcija
Projekta pieteikums nacionālajam līdzfinansējumam
Atskaites
Saņemt jaunumus e-pastā
Reģistrēties
Ziņot par problēmu
Post
Lietošanas noteikumi
Privātums
Moduļa izmantošana