Istrijas attīstības aģentūra meklē partnerus LIFE klimata projektiem
Istrijas attīstības aģentūra (Istrijas sirds) sniedz atbalstu uzņēmējiem un to veido 1 pilsēta un 7 pašvaldības. Tās galvenokārt ir lauku teritorijas, kurās iespējams potenciāli īstenot pasākumus ar mērķi pielāgoties klimata pārmaiņu radītajām sekām. Vienai no aģentūrā pārstāvētajām pilsētai jau ir klimata pārmaiņu pielāgošanās stratēģija un plāns, līdz ar to, pārskatāmajā periodā fokuss būs uz sabiedrības iesaisti, kā arī dažādu klimata pārmaiņu mazināšanas un pielāgošanās pasākumu īstenošanu.  
 
Kā uzņēmējdarbības atbalsta struktūra, Istrijas attīstības aģentūra var piedāvāt inovatīvus finansējuma risinājumus, kas sniegs pievienoto vērtību klimata neitralitātes un nulles emisiju projektiem. Tāpat, organizācija fokusējas uz uzņēmējdarbības attīstīšanu, līdz ar to kapacitātes celšana ir viena no tās stiprajām pusēm. 
 
Aģentūru interesējošās tēmas: mobilitāte, pielāgošanās klimata pārmaiņu radītajām sekām; atjaunojamie enerģijas avoti, ūdeņradis, inovatīvi finansēšanas risinājumi, kapacitātes palielināšana, kopienas attīstība.
 
Interesenti aicināti sazināties ar norādīto kontaktpersonu: 
Claudia Pučić: claudia.pucic@rasi.hr,  
Development agency Heart of Istria 
 
 
 
Piesakies un saņem LIFE jaunumus epastā!
Pieteikties
Pieteikums
Projekta koncepcija
Projekta pieteikums nacionālajam līdzfinansējumam
Atskaites
Saņemt jaunumus e-pastā
Reģistrēties
Ziņot par problēmu
Post
Lietošanas noteikumi
Privātums
Moduļa izmantošana