7.oktobrī notiks seminārs projektu rakstītājiem “Pāreja uz tīru enerģiju” apakšprogrammā
7.oktobrī, Zoom tiešsaistes platformā, norisināsies seminārs tiem LIFE projektu rakstītājiem, kuri gatavo projektus “Pāreja uz tīru enerģiju” apakšprogrammā. Seminārs paredzēts projektu rakstītājiem, kuri plāno iesniegt projekta pieteikumu Eiropas Komisijā 2022.gada janvārī.
Semināra pirmajā daļā Valsts izglītības attīstības aģentūras pārstāve Gunta Šlihta klausītajus iepazīstinās ar prioritātēm konkrētajā jomā. Savukārt semināra otro daļu vadīs Marika Rošā– pieredzējusi konkrētās nozares eksperte. Otrās lekcijas laikā tiks sniegts ieskats, kā veiksmīgi aizpildīt projekta pieteikumu. 
 
Lai piedalītos pasākumā, nepieciešams aizpildīt reģistrācijas anketu.
 
Pasākuma programma ir pieejama šeit.
 
Šis seminārs ir daļa no pasākumu cikla, ko organizē LIFE Atbalsta vienība ar mērķi palīdzēt projektu pieteicējiem sagatavot sekmīgus projektu pieteikumus.
 
LIFE programma ir ES (Eiropas Savienības) finanšu instruments vides un klimata jomā, ar mērķi veicināt, aktualizēt, attīstīt un īstenot ES vides un klimata politiku, līdzfinansējot projektus ar Eiropas pievienoto vērtību. EK apstiprināto projektu realizācijai pieejams arī nacionālais finansējums. LIFE programma Latvijā darbojas no 2001. gada un ar tās atbalstu veiksmīgi realizēti vairāk nekā 50 projekti.
 
Vairāk informācijas:
Madara Eihe,
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
Projektu koordinatore
Telefons: +371 26555261
E-pasts: madara.katrina.eihe@varam.gov.lv
 
Piesakies un saņem LIFE jaunumus epastā!
Pieteikties
Pieteikums
Projekta koncepcija
Projekta pieteikums nacionālajam līdzfinansējumam
Atskaites
Saņemt jaunumus e-pastā
Reģistrēties
Ziņot par problēmu
Post
Lietošanas noteikumi
Privātums
Moduļa izmantošana