Norisinājusies ikgadējā LIFE INFO diena
2021. gada 29. jūlijā norisinājās LIFE atbalsta vienības organizētā LIFE INFO diena, kurā tika sniegts ieskats šī gada uzsaukumā.
Pasākuma laikā LIFE atbalsta vienības eksperts Jānis Vēbers stāstīja par izmaiņām, kuras līdz ar 2021. gadu ieviestas LIFE programmā. Tāpat, eksperti no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, kā arī Valsts izglītības attīstības aģentūras, sniedza ieskatu abu LIFE apakšprogrammu prioritārajās jomās, finansējuma iespējās un tā saņemšanas procesā. 
 
Pasākuma laikā sniegtās prezentācijas ir pieejamas šeit: 
 
Pasākuma videoieraksts ir pieejams šeit.  
 
NB! Potenciālie projektu iesniedzēji tiek aicināti izmantot izdevību, un līdz 09.08.2021. Iesniegt savu projekta idejas aprakstu. Projektu ideju aprakstu iesniedzēji aptuveni 2 nedēļu laikā pēc iesniegšanas termiņa beigām saņems idejas izvērtējumu un ieteikumus no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas un LIFE Atbalsta vienības ekspertiem. Šādu projektu ideju aprakstu iesniegšana nav obligāta, taču ir ļoti vēlama, lai laicīgi sagatavotos projekta pieteikuma rakstīšanai un novērstu tipiskākās kļūdas un ideju konkurenci Latvijas projektu starpā. Papildus informācija par projektu ideju aprakstiem un to iesniegšanu pieejama šeit.
Piesakies un saņem LIFE jaunumus epastā!
Pieteikties
Pieteikums
Projekta koncepcija
Projekta pieteikums nacionālajam līdzfinansējumam
Atskaites
Saņemt jaunumus e-pastā
Reģistrēties
Ziņot par problēmu
Post
Lietošanas noteikumi
Privātums
Moduļa izmantošana