Eiropas Komisija publicējusi noderīgus materiālus LIFE projektu iesniedzējiem
2021. gada jūlijā Eiropas Komisija publicējusi jauno LIFE programmas uzsaukumu, LIFE daudzgadu darba programmu, kā arī noderīgus materiālus.
2021. gada LIFE programmas uzsaukums publicēts Fundings & Tenders portālā. Portāls aizstās līdz šim izmantoto eProposal portālu, kā arī tajā būs pieejama svarīgākā informācija par aktuālajiem uzsaukumiem. 
 
Publicēta arī jaunā LIFE daudzgadu darba programma 2021. - 2024. gadam, kā arī LIFE programmas regula. Abi dokumenti pieejami šeit. Citi noderīgi dokumenti, to starpā prioritārās tēmas, publicētas šeit.
 
Atgādinām, ka šogad nenotiks tradicionālā Eiropas Komisijas INFO diena, un tās vietā publicēti vairāk nekā 40 informatīvi video ar aktuālo informāciju par šī gada uzsaukumu. Latvijas LIFE INFO diena šogad notiks 29. Jūlijā, tiešsaistē, un par to vairāk var uzzināt šeit.
 
2021. gada 8. un 9. septembrī CINEA, kuras pakļautībā turpmāk atradīsies LIFE programma, organizēs tiešsaistes jautājumu un atbilžu sesiju, kurā varēs piedalīties jebkurš interesents. Papildus informācija par pasākumu pieejama šeit.  
 
Aicinām interesentus pieteikties gan Eiropas Komisijas, gan LIFE atbalsta vienības veidotajām e-pastu listēm, lai nepalaistu garām svarīgākos jaunumus. 

 

Piesakies un saņem LIFE jaunumus epastā!
Pieteikties
Pieteikums
Projekta koncepcija
Projekta pieteikums nacionālajam līdzfinansējumam
Atskaites
Saņemt jaunumus e-pastā
Reģistrēties
Ziņot par problēmu
Post
Lietošanas noteikumi
Privātums
Moduļa izmantošana