LIFE programmas INFO diena - ieskats gaidāmajā uzsaukumā
2021. gada 13. aprīlī, plkst. 10:00, Zoom platformā notiks LIFE atbalsta vienības organizēts pasākums “LIFE programmas INFO diena - ieskats gaidāmajā uzsaukumā”. Tā ietvaros tiks prezentētas jaunākās aktualitātes par gaidāmo uzsaukumu - plānotajiem termiņiem, provizoriskajām atbalsta intensitātēm, jaunajām apakšprogrammām, kā arī citiem jaunumiem.

Eiropas Komisija vēl strādā pie jaunās LIFE daudzgadu darba programmas un LIFE Regulas izstrādes, līdz ar to, uzsaukums šogad tiks izsludināts vēlāk nekā ierasts. Tomēr, uzsaukums notiks un potenciālie projektu iesniedzēji ir aicināti piedalīties pasākumā, lai uzzinātu par tām izmaiņām, par kurām zinām jau šobrīd. 

Pasākuma ietvaros tiks stāstīts arī par to, kā tiek organizēta un nodrošināta LIFE atbalsta vienības darbība pēc CAP LIFE LAT projekta noslēgšanās. 

Pēc uzsaukuma izsludināšanas tiks organizēta tradicionālā LIFE info diena, kurā tiks prezentēta pilnvērtīga un daudzpusīga informācija par visām uzsaukuma aktualitātēm. Tomēr, arī šis ieskats gaidāmajā uzsaukumā ļaus jau uzsākt darbu pie projektu pieteikumu izstrādes un labāk sagatavoties gaidāmajam uzsaukumam.

 

Pasākuma programma pieejama šeit.

 

Lai pieteiktu savu dalību pasākumā, līdz 2021. gada 12. aprīlim nepieciešams aizpildīt reģistrācijas anketu.

 

Vairāk informācijas:

Madara Eihe

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija

LIFE atbalsta vienība

madara.katrina.eihe@varam.gov.lv

+371 26555261

 

Piesakies un saņem LIFE jaunumus epastā!
Pieteikties
Pieteikums
Projekta koncepcija
Projekta pieteikums nacionālajam līdzfinansējumam
Atskaites
Saņemt jaunumus e-pastā
Reģistrēties
Ziņot par problēmu
Post
Lietošanas noteikumi
Privātums
Moduļa izmantošana