Noslēdzies seminārs “Sociālās kampaņas par vides tēmām - kā sasniegt savu mērķi?”
2020. gada 17. decembrī ZOOM platformā notika LIFE Atbalsta vienības organizēts seminārs “Sociālās kampaņas par vides tēmām - kā sasniegt savu mērķi?”.
Pasākums tika organizēts, lai potenciālajiem projektu iesniedzējiem palīdzētu labāk sagatavoties projektu pieteikumu sastādīšanai. Ieskats veiksmīgu sociālo kampaņu izveidē ir īpaši noderīgs tiem projektu pieteicējiem un īstenotājiem, kuru projektu ietvaros paredzēta sabiedrības informēšana un izglītošana. 
 
Seminārā piedalījās vairāk nekā 50 klausītāji, pasākuma ieraksts ir publicēts Youtube platformā, un pieejams ikvienam interesentam. 
 
Semināra ietvaros ar savu pieredzi veiksmīgas sociālās kampaņas izveidē dalījās LIFE projekta “LIFE Against Bird Crimes” pārstāvji Jeremy Herry un Jessica Williams. Savukārt par to, kā veidot veiksmīgu sociālo kampaņu Latvijā, stāstīja Ceļu satiksmes drošības direkcijas sabiedrisko attiecību speciāliste Ieva Bērziņa. 
 
Pasākuma laikā sniegtās prezentācijas ir pieejamas ik vienam interesentam:
  1. “LIFE Against Bird Crime” projekta pārstāvju sniegtā prezentācija ir pieejama šeit.
  2. CSDD Sabiedrisko attiecību speciālistes Ievas Bērziņas prezentācija ir pieejama šeit. 
Pasākuma ieraksts ir pieejams šeit. 
 
Pasākumu organizēja LIFE atbalsta vienība – Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas un  Valsts reģionālās attīstības aģentūras Latvijas Vides aizsardzības fonda administrācijas īstenotā projekta “Kapacitātes palielināšana LIFE programmas ieviešanai Latvijā – CAP LIFE LAT” ietvaros.
 
Par LIFE programmu 
LIFE LIFE programma ir Eiropas Savienības (ES) finansēts instruments vides kvalitātes un klimata pārmaiņu inovatīvu un ilgtspējīgu uzlabojumu veikšanai. LIFE programmas darbības finansēšanas periodā no 2014. gada līdz 2020.gadam kopējais pieejamo investīciju apmērs ir 3,4 miljardi euro. Apstiprināto projektu realizācijai pieejams arī Nacionālais finansējums. LIFE programma Latvijā darbojas no 2001.gada un ar tās atbalstu veiksmīgi realizēti 47 projekti. Vairāk informāciju par projektu var uzzināt, apmeklējot mājaslapu: http://ec.europa.eu/environment/life/ 
 
Par projektu 
CAP LIFE LAT CAP LIFE LAT (Projekts Nr. LIFE14CAP/LV/000002 “Capacity Building for LIFE Programme implementation in Latvia”) ir Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) un  Latvijas Vides aizsardzības fonda administrācijas (LVAFA) veidots projekts ar mērķi veicināt sekmīgo LIFE programmas projektu apjomu Latvijā, sniedzot atbalstu projektu pieteicējiem un realizētājiem. Mērķa sasniegšanai izveidota LIFE atbalsta vienība, kurā interesenti var saņemt konsultācijas un ieteikumus no pieredzējušiem ekspertiem (pieteikties konsultācijai) 
Piesakies un saņem LIFE jaunumus epastā!
Pieteikties
Pieteikums
Projekta koncepcija
Projekta pieteikums nacionālajam līdzfinansējumam
Atskaites
Saņemt jaunumus e-pastā
Reģistrēties
Ziņot par problēmu
Post
Lietošanas noteikumi
Privātums
Moduļa izmantošana