Norisinājies tiešsaistes seminārs par LIFE projektu vadību
Šī gada 26.oktobrī norisinājās tiešsaistes seminārs “Managing a LIFE project - how to maneuver both the great flexibility and strict rules of the LIFE programme”.
 
Seminārā piedalījās Heidrun Fammler - eksperte no Vācijas, kurai ir ļoti plaša pieredze LIFE projektu vadībā, tostarp, arī Latvijas LIFE projektos.
 
Lekcijas ietvaros tika apskatītas dažādas tēmas, sākot no lektores personīgās pieredzes LIFE projektu vadībā, līdz, piemēram, jautājumiem par izmaiņām projektā un projektu auditu. Tāpat, pasākuma dalībniekiem bija iespēja lektorei uzdot sev interesējošus jautājumus.
 
Pasākuma ieraksts ir pieejams šeit.
 
Pasākuma laikā sniegtā prezentācija pieejamas šeit.  
 
Pasākumu organizēja LIFE atbalsta vienība – Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas un Latvijas Vides aizsardzības fonda administrācijas īstenotā projekta “Kapacitātes palielināšana LIFE programmas ieviešanai Latvijā – CAP LIFE LAT” ietvaros. 
 
LIFE programma ir Eiropas Savienības finanšu instruments vides kvalitātes un klimata pārmaiņu samazināšanas inovatīvu un ilgtspējīgu risinājumu veikšanai. Papildus Eiropas Savienības finansējumam ir pieejams arī nacionālais finansējums. Uz LIFE programmas finansējumu var pretendēt jebkura juridiskā persona. 
 
 
Piesakies un saņem LIFE jaunumus epastā!
Pieteikties
Pieteikums
Projekta koncepcija
Projekta pieteikums nacionālajam līdzfinansējumam
Atskaites
Saņemt jaunumus e-pastā
Reģistrēties
Ziņot par problēmu
Post
Lietošanas noteikumi
Privātums
Moduļa izmantošana