16.jūnijā notiks seminārs LIFE projektu rakstītājiem Dabas un Bioloģiskās daudzveidības apakšprogrammā
2020. gada 16.jūnijā Zoom platformā norisināsies tiešsaistes seminārs par LIFE projektu rakstīšanu Dabas un Bioloģiskās daudzveidības apakšprogrammā.
Semināra ietvaros īpaša uzmanība tiks pievērsta koncepciju sagatavošanai Eiropas Komisijas LIFE konkursam. Tāpat, tiks sniegts ieskats projekta veidošanas procesā, kā arī sniegta cita noderīga informācija par aktualitātēm konkrētajā apakšprogrammā.
 
Lai piedalītos pasākumā nepieciešams aizpildīt reģistrēšanās anketu līdz 15.06.2020.
 
Semināra programma pieejama šeit.
 
Semināra mērķis ir palīdzēt potenciālajiem projektu iesniedzējiem kvalitatīvāk sagatavoties sava projekta koncepcijas iesniegšanai 2020.gada LIFE programmas uzsaukumā. 
 
Atgādinām, ka vides apakšprogrammā pieteikšanās notiek divos posmos: 
1. koncepcijas iesniegšana (10 lapas; risināmās vides problēmas, projekta mērķu, ES pievienotās vērtības, galveno aktivitāšu un sasniedzamo rezultātu koncentrēts apraksts, kā arī budžeta galvenās pozīcijas) 
2. pilna projekta pieteikuma iesniegšana (tiem projektu pieteicējiem, kurus Eiropas Komisija pēc koncepciju izvērtēšanas uzaicina iesniegt pilnu projekta pieteikumu) Koncepciju un projektu pieteikumu iesniegšana notiek e-proposal sistēmā.
 
Dabas un bioloģiskās daudzveidības apakšprogrammā projekta koncepciju nepieciešams iesniegt līdz 2020. gada 16. jūlijam. Veiksmīgāko koncepciju iesniedzēji tiks aicināti līdz 2021. gada februārim sastādīt arī pilnu projekta pieteikumu.
 
Vairāk informācijas: Madara Eihe, LIFE Atbalsta vienības sabiedrisko attiecību eksperte
Tel.Nr.: +371 22725595
E-pasts: madara.eihe@vraa.gov.lv
 
Piesakies un saņem LIFE jaunumus epastā!
Pieteikties
Pieteikums
Projekta koncepcija
Projekta pieteikums nacionālajam līdzfinansējumam
Atskaites
Saņemt jaunumus e-pastā
Reģistrēties
Ziņot par problēmu
Post
Lietošanas noteikumi
Privātums
Moduļa izmantošana