Norisinājusies virtuālā LIFE programmas INFO diena
2020. gada 18.maijā ZOOM platformā notika pirmā LIFE Atbalsta vienības organizētā LIFE virtuālā Info diena. Pasākums tika organizēts, lai sniegtu informāciju par Eiropas Savienības atbalsta programmas LIFE līdzfinansējuma piesaistes iespējām Latvijā.
Virtuālajā Info dienā piedalījās vairāk kā 100 klausītāji, tās ieraksts ir publicēts Yotube platformā un pieejams ikvienam interesentam.
 
Pasākumā piedalījās EASME pārstāvis Šarunas Zableckis, kas Info dienas klausītājus iepazīstināja ar LIFE programmu un šī gada uzsaukumu. LIFE Atbalsta vienības vecāka eksperte Zane Pūpola sniedza ieskatu veiksmīgu LIFE projektu piemēros. Savukārt, LIFE Atbalsta vienības vadītājs Jānis Vēbers sniedza vērtīgu un noderīgu informāciju par nacionālā finansējuma saņemšanas iespējām.
 
Pasākuma laikā sniegtās prezentācijas ir pieejamas ikvienam interesentam:
 
Pasākuma ieraksts ir pieejams šeit.
 
Aicinām interesentus pieteikties uz LIFE Atbalsta vienības konsultācijām, lai apspriestu projektu idejas, plānus un citus jautājumus. Lai pieteiktos uz konsultāciju, vēlams iepriekš nosūtīt informatīvu e-pastu, kurā īsi apkopoti galvenie konsultācijas temati un jautājumi - tas palīdzēs ekspertiem uz konsultāciju sagatavot nepieciešamos materiālus un informāciju.
 
LIFE atbalsta vienības ekspertu kontakti pieejami šeit: https://www.lifeprogramma.lv/lv/kontakti
 
Pasākumu organizēja LIFE atbalsta vienība – Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas un  Valsts reģionālās attīstības aģentūras Latvijas Vides aizsardzības fonda administrācijas īstenotā projekta “Kapacitātes palielināšana LIFE programmas ieviešanai Latvijā – CAP LIFE LAT” ietvaros.
 
Par programmu 
LIFE LIFE programma ir Eiropas Savienības (ES) finansēts instruments vides kvalitātes un klimata pārmaiņu inovatīvu un ilgtspējīgu uzlabojumu veikšanai. LIFE programmas darbības finansēšanas periodā no 2014. gada līdz 2020.gadam kopējais pieejamo investīciju apmērs ir 3,4 miljardi euro. Apstiprināto projektu realizācijai pieejams arī Nacionālais finansējums. LIFE programma Latvijā darbojas no 2001.gada un ar tās atbalstu veiksmīgi realizēti 47 projekti. Vairāk informāciju par projektu var uzzināt, apmeklējot mājaslapu: http://ec.europa.eu/environment/life/ 
 
Par projektu 
CAP LIFE LAT CAP LIFE LAT (Projekts Nr. LIFE14CAP/LV/000002 “Capacity Building for LIFE Programme implementation in Latvia”) ir Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) un  Latvijas Vides aizsardzības fonda administrācijas (LVAFA) veidots projekts ar mērķi veicināt sekmīgo LIFE programmas projektu apjomu Latvijā, sniedzot atbalstu projektu pieteicējiem un realizētājiem. Mērķa sasniegšanai izveidota LIFE atbalsta vienība, kurā interesenti var saņemt konsultācijas un ieteikumus no pieredzējušiem ekspertiem (pieteikties konsultācijai)
 
 
 

 

Piesakies un saņem LIFE jaunumus epastā!
Pieteikties
Pieteikums
Projekta koncepcija
Projekta pieteikums nacionālajam līdzfinansējumam
Atskaites
Saņemt jaunumus e-pastā
Reģistrēties
Ziņot par problēmu
Post
Lietošanas noteikumi
Privātums
Moduļa izmantošana