Norisinājusies ikgadējā LIFE programmas INFO diena
11. februārī, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā, norisinājās LIFE programmas ikgadējā INFO diena, kurā interesenti tika iepazīstināti ar Eiropas Komisijas programmas sniegtajām iespējām.
Papildus informācijai par LIFE programmas sniegtajām iespējām, pasākuma dalībniekiem bija iespēja gūt ieskatu arī Apvārsnis2020 programmas sniegtajā piedāvājumā. Tāpat, LIFE programmas INFO dienā šogad piedalījās arī Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā, sniedzot semināra dalībniekiem informāciju par Eiropas Komisijas prioritātēm un nākamo daudzgadu budžetu.
 
Ar ļoti vērtīgu informāciju dalījās NEEMO pārstāvis Ondrej Hartman, kurš sniedza lekciju par tirgum pietuvinātiem projektiem. Šāda veida LIFE projekti Latvijā ir aktualizējušies salīdzinoši nesen, līdz ar to šī prezentācija ir noderīgs materiāls gan privātā, gan publiskā sektora pārstāvjiem, kas plāno izstādāt šāda tipa LIFE projektu.
 
Prezentācijas pieejamas šeit:
Pasākuma ierakstu var noskatīties šeit.
 
Pasākumu organizēja LIFE atbalsta vienība – Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas un  Valsts reģionālās attīstības aģentūras Latvijas Vides aizsardzības fonda administrācijas īstenotā projekta “Kapacitātes palielināšana LIFE programmas ieviešanai Latvijā – CAP LIFE LAT” ietvaros.
 
Par programmu LIFE LIFE programma ir Eiropas Savienības (ES) finansēts instruments vides kvalitātes un klimata pārmaiņu inovatīvu un ilgtspējīgu uzlabojumu veikšanai. LIFE programmas darbības finansēšanas periodā no 2014. gada līdz 2020.gadam kopējais pieejamo investīciju apmērs ir 3,4 miljardi euro. Apstiprināto projektu realizācijai pieejams arī Nacionālais finansējums. LIFE programma Latvijā darbojas no 2001.gada un ar tās atbalstu veiksmīgi realizēti 47 projekti. Vairāk informāciju par projektu var uzzināt, apmeklējot mājaslapu: http://ec.europa.eu/environment/life/ 
 
Par projektu CAP LIFE LAT CAP LIFE LAT (Projekts Nr. LIFE14CAP/LV/000002 “Capacity Building for LIFE Programme implementation in Latvia”) ir Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) un  Latvijas Vides aizsardzības fonda administrācijas (LVAFA) veidots projekts ar mērķi veicināt sekmīgo LIFE programmas projektu apjomu Latvijā, sniedzot atbalstu projektu pieteicējiem un realizētājiem. Mērķa sasniegšanai izveidota LIFE atbalsta vienība, kurā interesenti var saņemt konsultācijas un ieteikumus no pieredzējušiem ekspertiem (pieteikties konsultācijai)
 
Piesakies un saņem LIFE jaunumus epastā!
Pieteikties
Pieteikums
Projekta koncepcija
Projekta pieteikums nacionālajam līdzfinansējumam
Atskaites
Saņemt jaunumus e-pastā
Reģistrēties
Ziņot par problēmu
Post
Lietošanas noteikumi
Privātums
Moduļa izmantošana