27.janvārī notiks seminārs par pāreju no koncepcijas uz pilnu pieteikumu
Šī gada 27.janvārī norisināsies seminārs workshop formā par pāreju no projekta koncepcijas uz pilnu projekta pieteikumu. Tikšanos un darba semināru vadīs Elīna Konstantinova, kas šajos jautājumos ir ļoti pieredzējusi.
Semināra laikā tiks pārrunātas galvenās problēmas pilna projekta pieteikuma izstrādes laikā, kā arī ejot cauri eProposal sistēmas sadaļām, ekspertu pavadībā tiks izrunātas galvenās nianses, kas jāņem vērā sastādot pilnu projekta pieteikumu. Darba seminārā piedalīsies eksperti, kas šo divpakāpju sistēmu ir izgājuši no koncepcijas fāzes izveidojot veiksmīgu pilnu projekta pieteikumu. 
 
Semināra norises plānotais laiks ir divas stundas. 
 
Seminārs paredzēts tiem projektu iesniedzējiem, kas pēc projekta koncepcijas iesniegšanas 2018.gadā ir saņēmuši uzaicinājumu sagatavot un iesniegt arī pilnu projekta pieteikumu šī gada februārī.
 
Atgādinām, ka vides apakšprogrammā pieteikšanās notiek divos posmos: 
 
1. koncepcijas iesniegšana (10 lapas; risināmās vides problēmas, projekta mērķu, ES pievienotās vērtības, galveno aktivitāšu un sasniedzamo rezultātu koncentrēts apraksts, kā arī budžeta galvenās pozīcijas);
2. pilna projekta pieteikuma iesniegšana (tiem projektu pieteicējiem, kurus Eiropas Komisija pēc koncepciju izvērtēšanas uzaicina iesniegt pilnu projekta pieteikumu).
 
Noderīga informācija projektu iesniedzējiem pieejama šeit: https://www.lifeprogramma.lv/lv/projektu-pieteicejiem
 
 

 

Piesakies un saņem LIFE jaunumus epastā!
Pieteikties
Pieteikums
Projekta koncepcija
Projekta pieteikums nacionālajam līdzfinansējumam
Atskaites
Saņemt jaunumus e-pastā
Reģistrēties
Ziņot par problēmu
Post
Lietošanas noteikumi
Privātums
Moduļa izmantošana