Norisinājies seminārs “LIFE projektu budžeta sastādīšana”
24.jūlijā LIFE Atbalsta vienība rīkoja semināru “LIFE projektu budžeta sastādīšana”, kas bija paredzēts visiem LIFE programmas interesentiem.

Seminārs “LIFE projektu budžeta sastādīšana” tika organizēts ar mērķi veicināt vairāk sekmīgu Latvijas LIFE programmas projektu apstiprināšanu Eiropas Komisijā.  Balstoties uz LIFE Atbalsta vienības gūto pieredzi, kas rāda, ka tieši kvalitatīva budžeta sastādīšana ir LIFE programmas projektu vājā vieta gan iesniedzot projekta pieteikumu Eiropas Komisijā, gan turpmākā projekta realizēšanas procesā, tika rīkots seminārs, kura laikā tika detalizēti apskatītas obligātās prasības un noderīgi ieteikumi LIFE budžeta sastādīšanā un sniegti praktiski padomi sekmīgai budžeta sadaļas aizpildīšanai LIFE eProposal sistēmā.
Seminārā ar prezentācijām uzstājās Elīna Konstantinova no biedrības “Baltijas Krasti” un Inga Račinska no nodibinājuma “Latvijas Dabas fonds”.  Abas lektores ir pieredzējušas vairāku LIFE projektu pieteikumu gatavošanā un arī projektu īstenošanā, tādejādi informācija par budžeta sastādīšanu tika sniegta gan no projektu pieteikumu rakstītāju, gan no projektu ieviesēju skatu punkta, kas dalībniekiem ļāva izsmeļoši saprast – kā labāk sastādīt budžetu tā, lai vērtēšanas procesā saņemtu labāku vērtējumu un projekts tiktu atbalstīts un tā lai pēc tam nebūtu problēmas projekta ieviešanas laikā.
Seminārs notika 24.jūlijā, viesnīcas “Radi un draugi” telpās, Rīgā un to apmeklēja 22 dalībnieki, kas pārstāvēja gan potenciālos projektu pieteicējus gan Klimata, gan Vides apakšprogrammā, gan jau pieredzējušus projektu īstenotājus un rakstītājus.
 

Citi  Jaunumi
Norisinājusies LIFE programmas INFO diena par gaidāmo uzsaukumu
14, April 2021
2021. gada 13. Aprīlī norisinājās LIFE atbalsta vienības organizēts pasākums “LIFE INFO diena – ieskats gaidāmajā uzsaukumā”. Tā ietvaros eksperti prezentēja aktuālāko informāciju par to, kas pagaidām zināms par plānoto LIFE programmas uzsaukumu.
LIFE programmas INFO diena - ieskats gaidāmajā uzsaukumā
01, April 2021
2021. gada 13. aprīlī, plkst. 10:00, Zoom platformā notiks LIFE atbalsta vienības organizēts pasākums “LIFE programmas INFO diena - ieskats gaidāmajā uzsaukumā”. Tā ietvaros tiks prezentētas jaunākās aktualitātes par gaidāmo uzsaukumu - plānotajiem termiņiem, provizoriskajām atbalsta intensitātēm, jaunajām apakšprogrammām, kā arī citiem jaunumiem.
Risinājumi dabas vērtību saglabāšanā tiks rasti zinātniskā pamatojumā, diskusijās un visas sabiedrības izglītošanā
29, March 2021
2021.gada 25.martā LIFE Integrētā projekta LatViaNature īstenotāji tiešsaistes seminārā iepazīstināja plašāku auditoriju ar projekta mērķiem, uzdevumiem un plānotajiem rezultātiem. Projekts pilnveidos dabas aizsardzības sistēmu Latvijā, lai Eiropas Savienības nozīmes aizsargājamām sugām un biotopiem nodrošinātu saglabāšanos ilgtermiņā. Projekta laikā plānots izstrādāt inovatīvas un piemērotas pieejas aktuālu dabas aizsardzības jautājumu risināšanā un ieviest Natura 2000 teritoriju prioritāro rīcību programmu.
Piesakies un saņem LIFE jaunumus epastā!
Pieteikties
Pieteikums
Projekta koncepcija
Projekta pieteikums nacionālajam līdzfinansējumam
Atskaites
Saņemt jaunumus e-pastā
Reģistrēties
Ziņot par problēmu
Post
Lietošanas noteikumi
Privātums
Moduļa izmantošana