Norisinājies LIFE Vides apakšprogrammas projektu rakstītāju seminārs
25. un 26. aprīlī LIFE Atbalsta vienība rīkoja semināru projektu rakstītājiem, kuri 2018.gadā plāno iesniegt koncepcijas LIFE Vides apakšprogrammā

Semināra dalībnieki tika iepazīstināti ar jauno LIFE programmas divpakāpju pieteikšanās sistēmu, īpašu uzmanību veltot LIFE projektu koncepciju sagatavošanai, kas Vides apakšprogrammā Eiropas Komisijā jāiesniedz jau jūnija vidū. Tika apskatīti projektu budžeta sastādīšanas jautājumi un līdzfinansējuma iespējas – Nacionālā finansējuma konkursa kārtība, kā arī finansējuma iespējas sadarbībā ar Attīstības finanšu institūciju Altum.

Seminārā piedalījās LIFE programmas dabas un bioloģiskās daudzveidības, kā arī vides un resursefektivitātes eksperti, tai skaitā Laura Giappichelli no EASME – ES Mazo un vidējo uzņēmumu izpildaģentūras.

Īpaši produktīva bija pirmo reizi LIFE semināru vēsturē rīkotā 40 minūšu darba pauze, kas tika nosaukta par “Mentoru kafejnīcu”, kuras laikā ikviens apmeklētājs brīvā gaisotnē varēja doties pie izvēlētā LIFE projektu mentora un uzdot sevi interesējošos jautājumus. Mentori bija pieredzējuši LIFE projektu īstenotāji un cilvēki, kas orientējas LIFE programmā – Inga Račinska (LDF), Lūcija Kursīte (NEEMO), Elīna Konstatntinova (Baltijas Krasti), Ilona Mendziņa (VARAM), kā arī LIFE Atbalsta vienības speciālisti – Jānis Vēbers, Zane Pūpola, Līga Baumane, Artūrs Tribis.

Divu dienu semināru, kas notika Rīgā, Dabas muzeja telpās, kopā apmeklēja 53 dalībnieki.

Informācija par turpmākajiem LIFE semināriem sadaļā – “Pasākumi” vai vēršoties pie LIFE Atbalsta vienības speciālistiem.

 

Citi  Jaunumi
Norisinājusies LIFE programmas INFO diena par gaidāmo uzsaukumu
14, April 2021
2021. gada 13. Aprīlī norisinājās LIFE atbalsta vienības organizēts pasākums “LIFE INFO diena – ieskats gaidāmajā uzsaukumā”. Tā ietvaros eksperti prezentēja aktuālāko informāciju par to, kas pagaidām zināms par plānoto LIFE programmas uzsaukumu.
LIFE programmas INFO diena - ieskats gaidāmajā uzsaukumā
01, April 2021
2021. gada 13. aprīlī, plkst. 10:00, Zoom platformā notiks LIFE atbalsta vienības organizēts pasākums “LIFE programmas INFO diena - ieskats gaidāmajā uzsaukumā”. Tā ietvaros tiks prezentētas jaunākās aktualitātes par gaidāmo uzsaukumu - plānotajiem termiņiem, provizoriskajām atbalsta intensitātēm, jaunajām apakšprogrammām, kā arī citiem jaunumiem.
Risinājumi dabas vērtību saglabāšanā tiks rasti zinātniskā pamatojumā, diskusijās un visas sabiedrības izglītošanā
29, March 2021
2021.gada 25.martā LIFE Integrētā projekta LatViaNature īstenotāji tiešsaistes seminārā iepazīstināja plašāku auditoriju ar projekta mērķiem, uzdevumiem un plānotajiem rezultātiem. Projekts pilnveidos dabas aizsardzības sistēmu Latvijā, lai Eiropas Savienības nozīmes aizsargājamām sugām un biotopiem nodrošinātu saglabāšanos ilgtermiņā. Projekta laikā plānots izstrādāt inovatīvas un piemērotas pieejas aktuālu dabas aizsardzības jautājumu risināšanā un ieviest Natura 2000 teritoriju prioritāro rīcību programmu.
Piesakies un saņem LIFE jaunumus epastā!
Pieteikties
Pieteikums
Projekta koncepcija
Projekta pieteikums nacionālajam līdzfinansējumam
Atskaites
Saņemt jaunumus e-pastā
Reģistrēties
Ziņot par problēmu
Post
Lietošanas noteikumi
Privātums
Moduļa izmantošana