Notiks Latvijā īstenojamo LIFE projektu tikšanās
Projekta “Kapacitātes palielināšana LIFE programmas ieviešanai Latvijā” (CAP LIFE LAT) ietvaros trešdien, 23. augustā, notiks Latvijā notiekošo LIFE programmas projektu tikšanās.

Šāda tikšanās notiks jau otro reizi (iepriekšējā notika 2016.gada 27.maijā) ar mērķi dalīties pieredzē par projektu īstenošanu, apkopot mācību vajadzības un pārrunāt aktualitātes projektos. Tikšanās pirmajā daļā projektu pārstāvji prezentēs klātesošajiem katra projekta aktualitātes un padarīto gada laikā, savukārt otrajā daļā paredzēta diskusija par izaicinājumiem un labās prakses piemēriem projektu īstenošanā, dalīšanās pieredzē un mācību vajadzību apkopošana.

Šobrīd Latvijā tiek realizēti 15 projekti ar LIFE programmas līdzfinansējumu, no kuriem 8 ir Dabas un bioloģiskās daudzveidības prioritārās jomas projekti, 3 – Vides un resursu efektivitātes prioritārās jomas projekti, 3 – Klimata apakšprogrammas projekti un 1 kapacitātes celšanas projekts.
 
Septembra beigās plānota līdzīga tikšanās Baltijas mērogā, kurā Latvijā notiekošie projekti varēs dalīties pieredzē ar Lietuvas un Igaunijas kolēģiem.

Piesakies un saņem LIFE jaunumus epastā!
Pieteikties
Pieteikums
Projekta koncepcija
Projekta pieteikums nacionālajam līdzfinansējumam
Atskaites
Saņemt jaunumus e-pastā
Reģistrēties
Ziņot par problēmu
Post
Lietošanas noteikumi
Privātums
Moduļa izmantošana