Latvijas pārstāvji piedalās konferencē Slovēnijā
No 24. līdz 26. maijam vairāk kā 100 dalībnieki no Slovēnijas, Horvātijas, Austrijas, Itālijas, Ungārijas, Latvijas, Maltas, Slovākijas, Somijas un Albānijas, kā arī pārstāvis no Eiropas Komisijas piedalījās Slovēnijas Vides un telpiskās plānošanas ministrijas organizētajā konferencē “Videi nepieciešama LIFE programma nākamajiem 25 gadiem”.

Projekta “Kapacitātes palielināšana LIFE programmas ieviešanai Latvijā”, kuru finansē Eiropas Komisijas programma LIFE, ietvaros šo pasākumu bija iespēja apmeklēt arī potenciālajiem projektu iesniedzējiem no Latvijas. Konferences dalībnieki iepazinās ar LIFE programmas projektu ieviešanas pieredzi citās valstīs, veidoja jaunas partnerības nākotnes LIFE programmas projektiem.

Konferences pirmajā dienā Latvijas delegācijas pārstāvji tikās ar LIFE programmas projektu LIFE Stop CyanoBloom, LIFE PharmDegrade un LIFE ReSoil īstenotājiem un iepazinās ar pieredzi LIFE programmas projektu sagatavošanā un īstenošanā. Otrajā diena dalībnieki klausīties prezentācijas un piedalījās diskusijās gan par iepriekšējiem LIFE programmas 25 gadiem, gan par programmas nākotnes izaicinājumiem. Konferences ietvaros notika arī “projektu kafejnīca”, kurā dalībnieki iepazinās ar Slovēnijā, Itālijā un Austrijā īstenotiem LIFE programmas projektiem un varēja nodibināt jaunus kontaktus potenciālai partnerībai. 26. maijā konferences dalībnieki apmeklēja dabas liegumu “Škocjanski zatok”, kur no 2001. līdz 2007. gadam LIFE programmas projekta Putnu un dzīvotņu atjaunošana un saglabāšana dabas liegumā “Škocjanski zatok” ietvaros tika atjaunoti biotopi dabas liegumā ar mērķi atbalstīt nacionālā un Eiropas mērogā apdraudētas putnu sugas pēc teritorijas industriālās degradācijas 20.gs. astoņdesmitajos gados.

Piesakies un saņem LIFE jaunumus epastā!
Pieteikties
Pieteikums
Projekta koncepcija
Projekta pieteikums nacionālajam līdzfinansējumam
Atskaites
Saņemt jaunumus e-pastā
Reģistrēties
Ziņot par problēmu
Post
Lietošanas noteikumi
Privātums
Moduļa izmantošana